QR MENU

Restorant, kafe, bar işletmeleri için sınırsız dil seçeneği olan sipariş ve kasa sistemidir. Müşterileriniz hiçbir uygulama yüklemeden kişisel telefonlarından sipariş verebilir, garson çağırabilir hatta adisyon isteyebilir.

QR Menu Nedir?

Her masada bulunan özel QR KOD ile, müşterileriniz kendi telefonlarındaki kamerayı açarak kodu okutur ve işletmenizin tüm menüsünü fotoğraflarla birlikte görebilir, sipariş verebilir, adisyon isteyebilir, garson çağırabilir, hatta online ödeme bile yapabilir.

Hızlı, Etkili ve Farklı

Müşterileriniz saniyeler içinde menünüze ulaşabilir, garson çağırabilir, adisyon isteyebilir ve anlık olarak hesabını görebilir.

Sınırsız Dil Seçeneği

Sınırsız dil seçeneği ile müşterileriniz, kendi personelleriniz farklı ülke vatandaşı bile olsa sınırsız dil seçeneği sayesinde istediği dilde kullanım sağlayabilir.

QR Menu Özellikleri

Restorant, kafe, bar işletmeleri için sınırsız dil seçeneği olan sipariş ve kasa sistemidir. Müşterileriniz hiçbir uygulama yüklemeden kişisel telefonlarından sipariş verebilir, garson çağırabilir hatta adisyon isteyebilir.
  1. Kâr Edin Profesyonel restorant sistemimiz ile personel giderlerinizi düşürebilir ve işletme kârınızı arttırabilirsiniz.
  2. Özel Panel Sistemi İşletme sahibine özel panel ile personellerinize özel panel oluşturup, personellerinizi denetleyebilirsiniz.
  3. Uygulama Yüklemek Yok! Müşterileriniz hiçbir uygulama indirmeden kişisel telefonundan kamerasını açarak sisteme bağlanabilir. Kişisel telefon ve tabletlerini kullanabilirler.
  4. Sınırsız Dil Seçeneği İşletmenize gelecek olan turistler için sınırsız dil seçeneği sunabilirsiniz. Sınırsız dil seçeneği ile müşterilerinize kusursuz bir hizmet sağlayın.
  5. Kasa Sistemi Sipariş alma, sipariş verme, sipariş görüntüleme, gün sonu raporu, ay sonu raporu, silinmiş adisyonlar ve daha fazlası ile sizlere komple bir kasa sistemini sunuyoruz.
  6. Stok Takibi Ürünlerinizin stok takiplerini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleriniz azalınca sistemimiz sizi otomatik olarak uyaracaktır.
  7. Gelişmiş Raporlama Sistemi Profesyonel raporlama sistemi ile günlük, aylık, haftalık, yıllık, hatta geçmiş yıllara dönük raporlarınızı görebilirsiniz. Ayrıca günlük, haftalık, aylık ve tarih bazında personel raporlamasını da görebilirsiniz.